Абетка на магнітах українська мова. Академія розвитку.



285 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: vt5411-03
- +380 (67) 898-81-41Telegram Telegram
Вивчай літери та складай слова! Король усіх звірів, хоробрий лев завітав, аби допомогти малюкові у вивченні абетки!
Він покаже, як виглядають літери та як вони правильно читаються, а також навчить об’єднувати їх та складати з них цілі слова. Шукайте перші літери слів та заповнюйте свої перші кросворди разом з маленькими звірятами. Виконавши всі завдання, дитина навчиться легко писати слова та навіть речення.
Гра містить об’ємні магніти, які легко та приємно тримати у дитячій ручці. Кріпіть магніти прямо на картки із завданнями, граючи на магнітній дошці. Усі букви дублюються, тож можна складати як коротенькі, так і більш довгі та складні слова.
Комплектація: 64 магнітні літери, 8 карток із завданнями.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vladi Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Картон |
| Тип | Развивающие карточки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Количество составных элементов | 65 |
| Возраст | От 3-х лет |
| Ширина упаковки | 5 мм |
| Длина упаковки | 21 мм |
| Высота упаковки | 18 мм |
- Цена: 285 ₴



