Математика на магнитах, украинский язык. Академия развития, vt5411-04.



295 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: vt5411-04
- +380 (67) 898-81-41Telegram Telegram
Веселі овечки та корівки об’єдналися разом, аби допомогти малюкові у вивченні математики!
Вони покажуть, як виглядають та називаються цифри, навчать правильно їх додавати та віднімати, а також розв’язувати нерівності. Малюк зможе виконати цікаві завдання на розвиток мислення, логіки та інтелекту, а яскраві ілюстрації на картках не дозволять йому засумувати. Виконавши всі завдання, дитина навчиться легко рахувати предмети навколо та зможе візуально відрізняти цифри та називати їхні значення.
Гра містить об’ємні магніти, які легко та приємно тримати у дитячій ручці. Кріпіть магніти прямо на картки із завданнями, граючи на магнітній дошці. Цифри та знаки дублюються, що надає можливість підвищити рівень складності прикладів.
Комплектація: 56 магнітних цифр та знаків, 8 карток із завданнями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vladi Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Унисекс |
| Размеры | |
| Длина | 18 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Высота | 21 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | От 3 лет |
- Цена: 295 ₴



