Мягкие магниты, магнитный театр Курочка Ряба.
Хочете влаштувати вдома справжню театральну постанову?
У цьому Вам допоможе магнітний театр «Колобок», який містить оригінальну історію та яскраву декорацію до неї. Проте обмежуватися цим зовсім не обов’язково! Разом із дитиною Ви зможете вигадати нові та цікаві історії, а м’які та об’ємні фігурки на магнітах допоможуть Вам у цьому.
Бавитися з театром можна як на спеціальній дошці, так і на звичайному холодильнику! Гра чудово тренує мовлення та дрібну моторику у Вашої дитини.
Комплектація: 12 магнітів, декорація, казка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vladi Toys |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Магнитный |
| Пол | Унисекс |
| Возраст | От 2-х лет |
| Материал | Картон |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество составных элементов | 12 шт |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 170 мм |
| Вес | 1000 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 215 ₴



