Штендер крейдяний двосторонній дерев'яний 100х62см,дошка крейдяна,мимохід,рекламний щит,спотикач,колір Світло-коричневий(арт.Sск)
1 099 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Sск
+380 (67) 898-81-41
Viber
Телеграм- +380 (67) 898-81-41Telegram Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Штендер крейдяний двосторонній дерев'яний.
Стандартний розмір 100х62 см.
Розмір робочоі поверхні 64х54 см.
Прочна конструкція за рахунок застосування бруса розміром 40х25 мм.
Матеріал дерево.
Вес 5 кг.
Покритий спеціальною вологостійкою лазур'ю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Масяня |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Штендер |
| Вид | Двосторонній |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Матеріал профілю | Дерево |
| Покриття робочої поверхні | Грифель |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Вага | 8 кг |
| Основні | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴



