Настінна дошка магнітна велика двостороння біла, мольберт настінний.
Мольберт настінний двосторонній магнітний Чорна сторона для малювання крейдою, біла сторона для малювання маркерами на водній основі та для магнітів.
Чорний бік для малювання крейдою, білий бік для малювання маркером на водній основі + магнітний.
Розміри 70*60 см.
Матеріал дерево сосна.
Колір-білий.
Виробник: Україна.
Під час отримання мольберта — обов'язково потрібно зняти прозору захисну плівку з білого боку мольберта!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Вага | 2 кг |
| Виробник | Масяня |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Поличка | Ні |
| Коліщата | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Квадратна |
| Товщина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴




