Штендер крейдяний двосторонній, крейдяна дошка, дерев'яний рекламний щіт, мимохід, спотикач, білий, (Sк)

1 099 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Sb
+380 (67) 898-81-41
Viber
Телеграм- +380 (67) 898-81-41Telegram Вайбер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Штендер крейдяний двосторонній дерев'яний.
Стандартний розмір 100х62 см.
Розмір робочоі поверхні 64х54 см.
Прочна конструкція за рахунок застосування бруса розміром 40х25 мм.
Матеріал дерево.
Вес 5 кг.
Покриті спеціальною вологостійкою лазур'ю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Масяня |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Промо-стійка |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Вид | Двосторонній |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Матеріал профілю | Дерево |
| Колір | Білий |
| Упаковка | Коробка |
| Розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 5 кг |
| Основні атрибути | |
| Покриття робочої поверхні | Грифель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴



