Дитячий стілець, стільчик дерев'яний синій, 27х27х54см, Масяня.
Стілець дитячий зі спинкою виготовлений з натурального дерева та пофарбований нетоксичною фарбою, допоможе створити в дитячій кімнаті зручну атмосферу, зробити повсякденні ігри дитини цікавішими. Ніжки стільця виготовлені із сосни, а сидіння із МДФ, пофарбованого фарбою на водній основі.
Каркас стільця зроблений з натурального дерева.
Розмір сидіння 27х27 см.
Висота стільця 54см.
Висота від підлоги до сидіння 27 см.
Колір: синій.
Стілець продається у розібраному виді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Масяня |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стільчик |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Покриття | Емаль |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Ширина стільчика | 270 мм |
| Глибина стільця | 270 мм |
| Висота сидіння стільчика | 270 мм |
| Висота стільчика з урахуванням спинки | 540 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | натуральне дерево |
| Сидіння | МДФ фарбований |
| Ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



